OGRODY:
Projektowanie, Zakładanie oraz Utrzymanie.

Firma Giardini di Amore świadczy usługi w zakresie aranżacji, zakładania oraz pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych. Każdy ogród traktujemy w indywidualny sposób i ściśle dopasowujemy go do oczekiwań klienta.  Łączymy wizję wyglądu ogrodu klienta z naszą w projekcie, a następnie przechodzimy do wykonawstwa. Współpracujemy z firmami, osobami prywatnymi, wspólnotami mieszkaniowymi. Dzięki temu, że posiadamy odpowiedni sprzęt i osoby zakładamy trawniki, ogrody, rabaty i wykonujemy pielęgnację w profesjonalny sposób, dotrzymując terminów wyznaczonych przez inwestorów. 

Każdy sezon to dla nas kolejne doświadczenie i  przygoda. Dodatkowo wykształcenie i wiedza praktyczna, które stale jest poszerzane w zakresie ogrodnictwa owocuje nowymi pomysłami i poradadami.

W naszym zespole pracują odpowiedni ludzie z pasją i wyczuciem, dzięki czemu uzyskujemy idealny efekt połączenia estetyki, siły i wyobraźni. Jesteśmy otwarci na oryginalne i nietypowe pomysły. Charakter ogrodu i jego piękno to wizja powstająca w wyniku połączenia pomysłu i oczekiwań klienta z naszymi propozycjami. Projekty realizowane przez naszą firmę nie powielają typowych nasadzeń ogrodniczych, staramy się unikać monotonni w realizowanych projektach. Oprócz nasadzeń z drzew i krzewów specjalizujemy się w nasadzeniach rabat bylinowych i kwiatów jednorocznych, które swoimi barwami zachwycają przez cały okres wiosenno - letnio - jesienny. Pragniemy zmieniać krajobraz, aby był piękny i niepowtarzalny oraz miał ponadczasowy charakter.